53 m² Zakopane, Jana Krzeptowskiego 42
Apartament 53 m2 - Zakopane
Zapraszamy Naszych Gości do niezapomnianego pobytu w prestiżowym apartamencie położonym w zamkniętym kompleksie Viva-Maria w spokojnej dzielnicy Zakopanego - na Krzeptówkach.
Jeśli szukacie Państwo luksusu, spokoju i odprężenia, to właśnie tutaj je znajdziecie, a chwile spędzone w naszym apartamencie będziecie Państwo zawsze mile wspominali.
POŁOŻENIE:
Apartament jest położony w zamkniętym i strzeżonym kompleksie mieszkaniowym w cichej dzielnicy Krzeptówki oddalonej od centrum Zakopanego o 30 minut spacerem a busem 3 minuty (przystanek w pobliżu obiektu). Apartament posiada własne miejsce parkingowe.
Nasi Goście bezpłatnie korzystają ze znajdującej się na terenie kompleksu części rekreacyjnej tj, basenu, jacuzzi, fińskiej sauny, fitness. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowany ratownik oraz ochrona dyżurująca całodobowo na recepcji.
Aby swobodnie poruszać się po kompleksie Viva-Maria Nasi Goście otrzymują indywidualne karty elektroniczne umożliwiające dostęp do budynku, w którym znajduje się apartament, do części rekreacyjnej oraz pilot do bramy wjazdowej.
Wspaniały apartament o powierzchni 53m2, w którym komfortowo może wypoczywać do 5 osób. Wykończenie z wyjątkową dbałością o szczegóły przy użyciu najlepszych materiałów wprowadza szczególną atmosferę i nastrój luksusu.
Apartament składa się z:
- przestronnego salonu z aneksem kuchennym
- przytulnej sypialni
- dużej łazienki
Salon to miejsce wspaniałego wypoczynku. Znajduje się tu rozkładany skórzany komplet wypoczynkowy zapewniający 2 komfortowe miejsca do spania. Salon wyposażyliśmy w telewizor plazmowy + zestaw kina domowego a także rozsuwany elegancki stół, przy którym swobodnie może siedzieć 5 osób Apartament wyposażony w DVD, TV sat i stałe łącze internetowe.
Sypialnia mieści 2 łóżka: małżeńskie (140x200) i pojedyncze (100x200) oraz obszerną szafę z przesuwanymi drzwiami.
W pełni wyposażony aneks kuchenny pozwoli samodzielnie przygotowywać posiłki. W kuchni znajduje się:
- lodówka
- kuchenka elektryczna z piekarnikiem
- kuchenka mikrofalowa
- zmywarka
- komplet sztućców i naczyń (szklanki, kieliszki, talerze, garnki itp.)
Łazienka wyposażona jest w:
- luksusową wannę z hydro-masażem
- umywalkę
- bidet
- WC
- pralkę
Dla Państwa wygody w całym apartamencie zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe.
W cenie wynajmu apartamentu oferujemy Państwu komplet pościeli i ręczników.
Apartament znajduje się na strzeżonym całodobowo osiedlu. Wstęp tylko za pomocą elektronicznych kluczy i pilotów. Apartament dysponuje własnym miejscem parkingowym i dostępny jest od godziny 17:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu.
Apartament - Zakopane
Zapraszamy Naszych Gości do niezapomnianego pobytu w prestiżowym apartamencie położonym w zamkniętym kompleksie Viva-Maria w spokojnej dzielnicy Zakopanego - na Krzeptówkach.
Jeśli szukacie Państwo luksusu, spokoju i odprężenia, to właśnie tutaj je znajdziecie, a chwile spędzone w naszym apartamencie będziecie Państwo zawsze mile wspominali.